سلام ، به سایت شرکت فنی و مهندسی آتبین ایستا خوش آمدید.

خ کریمخان زند - خ آبان جنوبی - پلاک 7/1 - طبقه اول
ایران ، تهران

.

.

گسكت با پوشش فلزي

.

.
ساختار: گسکت های متال جکت ابتدایی ترین گسکت های نیمه فلزی هستند که برای فشارهای بالا و مقاومت در برابر ضربه، فلز را با قابلیت فشردگی بهبود یافته با متریال نرم، ترکیب می کنند. گسکت های متال جکت در جایی که سطوح آب بندی باریک هستند عنصر آب بندی مقرون به صرفه ای بوده و می توانند به شکلهای گوناگون تولید شوند، که آنها را به انتخابی خوب برای نقاط اتصالی مبد لهای حرارتی تبدیل می کند. این گسکت ها از گرافیت، سرامیک، نان-آزبست و غیره ساخته می شوند. فیلرها با فلزی کم ضخامت مانند استینلس استیل، کربن استیل، مس و غیره پوشش داده می شوند. این گسکت ها در آب بندی حالت ارتجاعی برجسته ای را به نمایش می گذارند. فلز پوششی ضخامتی معادل 0.4 میلیمتر دارد که تضمین کننده آب بندی عالی و حفاظت از فیلر در برابر شرایط فشار، دما و خوردگی نوسان دار یا سیکل های دما و خوردگی می باشد. این گسکت ها بخصوص برای آب بندی سطوح مسطح مبد لهای حرارتی، دهانه های سیلندر موتورها و نیز برای بویلرها مناسب هستند. گسکت های متال جکت تحمل 30 درصد تغییر در ضخامت اولیه را دارند. گسکت های مبد لهای حرارتی دارای شکلهای متفاوتی هستند که شامل تک یا دبل جکت، شیاردار و ساده می شوند. این گسکت ها را می توان در انداز ه ها و شکل های مختلف با و یا بدون پارتیشن ساخت. گسکت های شیاردار خانواده تطبیق پذیری از محصولات هستند که دارای انواع مختلفی از پیکربندی ها بوده و برای کاربردهای مختلف مناسب می باشند. برای ارتقاء عملکرد آب بندی، گسکت ها را می توان به طور نیمه یا کامل پوشش داد. گسکت های شیار دار و متال جکت را می توان برای انواع مختلف محیط های شیمیایی ساخت که اینکار از طریق انتخاب هسته و یا آلیاژ پوششی مناسب امکان پذیر است.
.
گسکت های با پارتیشن یکپارچه : گسکت های سنتی دبل متال جکت برای مبد لهای حرارتی با پارتیشن یکپارچه ساخته می شدند. شعاعی بین پارتیش نها و نیز قطر درونی گسکت وجود دارد (R) که اگر شعاع کمتر از کمینه مقدار باشد، گسکت ممکن است در هنگام تولید ترک بردارد و باعث کاهش خواص آ ببندی گسکت ها شود.
.
گسکت های با پارتیشن جوشی: گسکت های دارای پارتیشن جوش داده شده، یکی از بزرگترین معضلات گسکت های عرف یعنی همان شکست در محدوده شعاع را از میان برداشته اند. پارتیشن ها که وظیفه آب بندی بین مسیرهای رفت و برگشت سیال در مبدل را دارند به وسیله جوشکاری آرگون، پلاسما و یا نقطه جوش به گسکت متصل می گردند. جو شها بایستی صاف و کوچک باشند تا از افزایش مقاومت جلوگیری شود. پارتیشن های جوشی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند. گسکت های دارای قطر بیرونی تا 1000 میلیمتر معمولا با پارتیشن های یکپارچه ساخته و قطر بیرونی بیشتر از 1000 میلیمتر معمولا با پارتیشن های جوشی ساخته می شوند. براساس شکل و اندازه مبد لهای حرارتی، دیگر ابعاد را می توان براساس تقاضای مشتری تعیین نمود.

.

برای مشاهده کاتالوگ این محصول کلیک نمایید.

.
.